Rodiče a děti

Hrátky rodičů s dětmi

a dětí s rodiči

Středa 8:30 - 11:30

Setkávání, asi především dětí a maminek (ale i tatínkové jsou vítáni), na kterém vás, krom známých i nových tváří, čeká program pro vás i vaše robátka. Krom zpívání, tančení, dovádění a poskakování si užijete i společné tvoření při kterém si budete moci vyzkoušet různé techniky (třeba i ty na které doma nemáte materiál, nebo nervy) a vyrobit řadu více či měně praktických předmětů :).

Program:

8:30 - 9:30 příchod, volná hra v herně, k dispozici jsou montessori inspirované aktivity
9:30 - 10:15 pohybové hrátky, zpívání, tanečky, překážkové dráhy a další aktivity (dětské písničky a říkanky doprovázené gesty, pohybem, tleskáním, hudebními nástroji a tancem) - sálek v 1.patře,
10:15 - svačinka, herna
10:45 - 11:30 - výtvarné a tvořivé dílničky - mohou tvořit maminky samy, pokud jim děti dovolí, ale snažíme se, aby bylo tvoření uzpůsobeno pro společnou tvorbu maminek a dětí.
Můžete přijít na jakoukoli část programu a zase podle potřeby vás a dítěte kdykoli odejít.

Pojďme ven

aneb společně do přírody

Úterý 9:00 - 11:30 začínáme zase v březnu

Abychom nebyli stále jen mezi čtyřmi stěnami, podlahou a stropem, spouštíme od dubna zbrusu nový kroužek pro rodiče s dětmi. 

Co vás čeká?

Budeme se scházet na různých místech v Úvalech a nejbližším okolí a společně vyrazíme na průzkum či výlet. Cestou budeme hrát hry, stopovat, hledat poklady, stavět skřítkům domečky, objevovat, pozorovat, dovádět, běhat, skákat a svačit. Skončit může každý podle potřeby.

Co s sebou?

Adekvátní oblečení a obuv, svačinu, pokud je třeba, tak kočárek nebo nosítko, pokud chcete, tak odrážedlo či motorku.

Kde bude sraz?

Bude uvedeno vždy v aktualítách, pozor na správné datum :)

Kdyby ne, tak určitě najdete na facebooku.

A kdyby ani tam ne, tak volejte.