Rarášek v prosinci

04.12.2017

Je tu  prosinec a s ním pár drobných změn a pár novinek.

Tanečky nově probíhají ve středu od 16:30, místo se nezměnilo.

Kroužek pojďme ven je přes zimu přerušen, ale může se konat jednorázová akce (návštěva záchranné stanice pro divoká zvířata Huslík s programem, velké sáňkovací závody, když napadne sníh...) Pokud nechcete aby vám něco z toho uniklo, pošlete mi zprávu a vše se dozvíte. Opět začneme v březnu.

5. prosince se nebude konat výtvarka ani příroďáček, protože přijde Mikuláš a většině z vás někam jinam.

6. prosince - DOPOLEDNÍ HRÁTKY - vyrábíme již tradičně sádrové odlitky dětských tlapek - použitelné jako dárek pro babi a dědu, nebo prostě jen tak na památku.

12. prosince proběhne vše normálně - na výtvarce budeme dodělávat kalendáře, abyste si je mohli odnést.

13. prosince - DOPOLEDNÍ HRÁTKY - budeme dekorovat nádobí barvou vhodnou na keramiku - opět skvělý dárek či památka. Musíte si ale přinést nějaké to nádobí (talíř nebo hrneček, nebo misku, nebo cokoli keramického či skleněného)

19. prosince VÁNOČNÍ VYCHÁZKA + BESÍDKA - po loňské veleúspěšné akci zdobení stromečku pro zvířátka, pouštění lodiček, ochutnávání cukroví, zdobení perníčků, čokoládovém fondue a pití svařeného vína a teplého čaje jsme se rozhodli akci zopakovat téměř v nezměněné podobě, takže se máte na co těšit. 

Začínáme v  15:15 v "65". Přijít může kdokoli (není nutné, abyste (vaše děti) chodili na příroďáček, výtvarku či tanečky, prostě přijďte), jen se prosím přihlašte, ať víme, kolik nás bude. Cena 50,-/os.

20. prosince VÁNOČNÍ HRÁTKY - koledy, cukroví, kafíčko, pohoda a malá nadílka pro ty, jejichž rodiče si můžou dovolit přijít i dopoledne.

Pak už jen VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK a sejdeme se zase v lednu.

© 2017 Úvalský rarášek, z. sVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!